Home

O nas

Restauracja Panorama Jasło

Restauracja z pasją

Wszystko co robimy powstaje z pasji do gotowania

Kuchnia naszej restauracji

Najwyższą wartością Restauracji Panorama jest jakość i smak serwowanych potraw, bazujemy wyłącznie na naturalnych i świeżych produktach, dostarczanych przez sprawdzonych wieloletnich dostawców. Nasze menu to przede wszystkim dania tradycyjnej polskiej kuchni, ale znajdują się w nim również wybrane pozycje kuchni krajów europejskich oraz na specjalne zamówienie kuchni fusion. Przyjmujemy indywidualne zamówienia, szef naszej kuchni chętnie zrealizuje państwa propozycje i specjalnie dla smakoszy przygotuje dania, których zazwyczaj nie serwujemy. Naszą mocną stroną są również wyroby cukiernicze, starannie przygotowane ciasta i torty zawsze smakują jak u mamy i szybko znikają z talerzy pozostawiając jedynie błogi uśmiech na twarzach. 

Organizujemy eventy na wszelkie okazje

W restauracji znajduje się 120 miejsc siedzących i wygodna przestrzeń do zabawy. Wyposażenie lokalu pozwala na zorganizowanie wszelkiego rodzaju eventów, takich jak wesela, spotkania biznesowe, stypy, imprezy karnawałowe, komunie, chrzciny itp.

Wnętrza Restauracji Panorama

Restauracja Panorama zorganizowana jest na łącznej powierzchni 370 m kw. Do dyspozycji naszych gości są dwie oddzielone od siebie sale. Każda sala sąsiaduje z dużym tarasem widokowym.

Lokalizacja – Jasło ul. PCK 2

Restauracja Panorama usytuowana jest w centrum Jasła przy ul. PCK 2. Zajmuje całą powierzchnię najwyższej kondygnacji Galerii Panorama (2 piętro). Dla wygody naszych klientów do restauracji prowadzi winda, z której można korzystać przez cały czas funkcjonowania restauracji.

Catering okolicznościowy

Oferujemy dowóz naszych wyrobów do lokalizacji w obrębie Jasła.

realizacja: graphitecode.com